به زودی لباسهای مورد علاقهتان را چاپ خواهید کرد و پوشید! -
سفارش تبلیغ
صبا
صفحه نخست        عناوین مطالب          نقشه سایت              ATOM           
گروه آموزشی حرفه و فن کنگان گروه آموزشی حرفه و فن کنگان گروه آموزشی حرفه و فن کنگان گروه آموزشی حرفه و فن کنگان گروه آموزشی حرفه و فن کنگان گروه آموزشی حرفه و فن کنگان
درباره وبلاگ


این وبلاگ در تاریخ29/11/1386 توسط سرگروه حرفه وفن کنگان طراحی گردیده است.امید است همکاران، دوستان و دانش آموزان عزیز با نظرات و پیشنهادات سازنده خود،در هر چه بهتر شدن مطالب این وبلاگ مرا یاری نمایند.
آرشیو وبلاگ
نویسندگان

 

3d-printed-knitting-hybrid

 

اگر شما هم مانند ما از مراحل طولانی بافندگی لباس خسته شده‌اید و یا علاقه‌مند هستید تا لباستان را خودتان طراحی کرده و بسازید اما دانشی در این رابطه ندارید، منتظر یک سورپرایز جدید از دنیای تکنولوژی باشید.
محققان دانشگاه منچستر در حال کار بر روی چاپگر‌های سه‌بعدی هستند که قادر است لباس را در کوچک‌ترین الیاف و تار و پودش به صورت حلقه‌حلقه و متناسب با سلیقه شما بسازد، به‌طوری که همچنان انعطاف‌پذیری و قدرت خود را حفظ می‌کند. قطعا این تکنولوژی بعد جدیدی در دنیای لباس و فشن ایجاد خواهد کرد. در آینده نزدیک زمانی فرا می‌رسد که شما تنها مواد خام لباستان را از بازار تهیه می‌کنید بدون این که نگرانی از بابت مد بودن و رنگ و شکل لباس را داشته باشید. به خانه می‌آیید و استایل لباس‌تان را از اینترنت دانلود می‌کنید و مواد را درون دستگاه چاپ‌‌گر سه بعدی لباس می‌ریزید، پس از چند دقیقه لباس شما آماده است.
موضوع مطلب :

          
سه شنبه 93 آبان 20 :: 9:3 عصر

پیوندها
آمــار سایت
رتبـه ما در گوگل
فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی میهن مارکت

فروشگاه اینترنتی میهن مارکت

به وقت کنگان
امکانات جانبی