تبریک -
سفارش تبلیغ
صبا
صفحه نخست        عناوین مطالب          نقشه سایت              ATOM           
گروه آموزشی حرفه و فن کنگان گروه آموزشی حرفه و فن کنگان گروه آموزشی حرفه و فن کنگان گروه آموزشی حرفه و فن کنگان گروه آموزشی حرفه و فن کنگان گروه آموزشی حرفه و فن کنگان
درباره وبلاگ


این وبلاگ در تاریخ29/11/1386 توسط سرگروه حرفه وفن کنگان طراحی گردیده است.امید است همکاران، دوستان و دانش آموزان عزیز با نظرات و پیشنهادات سازنده خود،در هر چه بهتر شدن مطالب این وبلاگ مرا یاری نمایند.
آرشیو وبلاگ
نویسندگان

                       

       

 www.hamtaraneh.comhttp://www.fun-group.info/pic/Line/o12a.gifwww.hamtaraneh.com


                  بسم الله الرحمن الرحیم

همکاران گرامی در گروه حرفه و فن شهرستان کنگان

با احترام

نظر به گزارش کارشناسی تکنولوژی و گروههای آموزشی سازمان آموزش و پرورش استان بوشهر ، از لحاظ عملکرد در بین گروههای آموزشی و پرورشی دوره ی راهنمایی شهرستانها و مناطق استان در سال تحصیلی( 88-87 ) کسب رتبه اول استان، و به پاس تلاش و فداکاریهای شما همکاران گرامی در جهت تحقق اهداف آموزشی و پرورشی ،از شما تقدیر و تشکر به عمل میآید. امید است در پیشبرد اهداف مقدس نظام تعلیم و تربیت میهن اسلامی پیوسته موفق و موید باشید.

در اینجا لازم است از کارشناسی گروههای آموزشی جناب آقای ابوالقاسم بحرینی جهت تلاششان در پیشبرد اهداف گروه کمال تشکر را داشته باشم. همچنین از برادر بزگوارم بخاطرراهنمائیهایشان وهمچنین ارسال مطالب تشکر میکنم و همین جا قبولیشان را در اولین رشته انتخابی آزمون کارشناسی ارشد تبریک میگویم.

            زهرا ناصری خواه (سرگروه درسی حرفه و فن کنگان)   

 www.hamtaraneh.comhttp://www.fun-group.info/pic/Line/o12a.gifwww.hamtaraneh.com

 
موضوع مطلب :

          
شنبه 88 شهریور 14 :: 9:14 صبح

پیوندها
آمــار سایت
رتبـه ما در گوگل
فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی میهن مارکت

فروشگاه اینترنتی میهن مارکت

به وقت کنگان
امکانات جانبی